JI Grégale B300-B400-B500
Plankprofielen, Façade
JI Grégale B300-B400-B500
Specificaties JI Grégale B300-B400-B500
Oplossingen
Dimensies
Lengte:
Min. 450,0mm/ max. 8000,0mm
Breedte:
Min. 300,0mm/ max. 500,0mm
Dikte & gewicht
1 mm:
11,12 kg/m² (breedte 300mm)
1 mm:
10,3 kg/m² (breedte 400mm)
1 mm:
9,81 kg/m² (breedte 500mm)